T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Adres Bulmak Daha Kolay

 

Elmadag’da cadde ve sokaklar levhalarina kavustu. Büyüksehir Belediyesi Numarataj Sube Müdürlügü’nün yapmis oldugu çalismayla Elmadag’da tüm cadde ve sokaklar levhalarina kavustu.

Elmadag ilçesinde Büyüksehir Belediyesi’nin yapmis oldugu çalismayla, Elmadag cadde ve sokaklari isimlerine kavustu. Daha öncesinde birçok noktada levha konusunda büyük eksiklik yasayan Elmadag, bu sikintisini yapilan çalismanin ardindan atlatti.

Adrese Teslim

Daha öncesinde Elmadag ilçesini ziyaret edip numaralandirma ve tabelalarla ilgili Elmadag Belediye Baskani Gazi Sahin ve ilçedeki muhtarlarla toplanti yapan Numarataj Sube Müdürü Cabir Dedei ilçenin sikintisinin giderilmesi hususunda çalisma yapilacagini bildirmisti. Bu çalismalardan biri olan sokak ve cadde levhalari adreslerine teslim edildi. Levhalarda cadde ve sokagin hangi mahalleye ait oldugu bilgisi adres bulmada kolaylik saglamaya yöenelik oldugu belirtildi.

Kentlesmeye Adim Adim

Ilçe adina yapilan her çalismanin kentlesme atilan bir adim oldugunu ifade eden Baskan Gazi Sahin, devletin birbirini tamamlayici özelligine dikkat çekti. Sahin, “ilçemiz için kurum ve kuruluslarla is birligimiz sürecek. Her türlü hizmeti getirme ve getirtme ugrasinda olacagiz” Dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr