T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Meclis Hizmet İçin Turladı

 

Elmadag’da birçok karara oy birligi ile imza atan belediye meclisi üyeleri ilçe genelinde yapilan çalismalari Baskan Gazi Sahin’le birlikte gezdi.

Geçtigimiz günlerde Gazi Sahin ile birlikte ilçe genelini gezen belediye meclis üyeleri çalismalari yerinde inceledi. Ak Partili ve CHP’li meclis üyelerinin sehir turu yaparak çalismalari yerinde incelemeleri öglen saatinde baslayip aksam saatine kadar devam etti. Gazi Sahin ve meclis üyelerinin minibüsle gerçeklestirdikleri ilçe içerisindeki hizmet gezisinde çalismalar bir bir incelendi.

Kademe Üretime Geçti

Belediye meclisinde birçok karari oy birligi ile alan Meclis üyeleri ilk olarak Kademe ve garaj binasinda yapilan çalismalari inceledi. Kademe binasinda yapilan çalismalarin belediyenin ihtiyaçlari dogrultusunda üretim yapabilecek kapasiteye gelmesinin ilçe adina önemli bir girisim oldugu vurgulandi. 

Sahin,” Çalismalar zamaninda tamamlanacak.”

Kademe binasinin ardindan TOKI’de yapilan yol çalismalarini da yerinde inceleyen meclis üyeleri, TOKI yerleskesindeki yol açma çalismalarini ve alandaki diger çevresel çalismalari takip etti.
Ilçe merkezinde bulunan Sehitlik Aniti, Lalabel Park çalismasi alanini, Kemalpasa Parki tadilatini ve Çamlik mesire alanindaki çalismalari da inceleme firsatini yakalayan meclis üyeleri, ilçe için yapilan çalismalarin ilçenin gelecegi için önemli oldugunu belirttiler. Buradaki çalismalarin zamaninda tamamlanmasi için yogun bir gayretin sergilendigini ifade eden Baskan Gazi Sahin, Elmadag’da ki ilerlemenin gözle görülür seviyede oldugunu söyledi.
 
Hizmet her yerde

Hasanoglan Bölgesindeki Hasanoglan Çevre Yolu çalismasi ve tadilati tamamlanarak modernlestirilen mezbahayi da ziyaret eden meclis üyeleri Hasanoglan’da yapimina baslanacak olan yürüyüs yolu alaninda da incelemelerde bulundular.

Daha Sonra Yesildere Mahallesi’ne geçen Gazi Sahin ve meclis üyeleri burada da ilerleyen zamanda bir park çalismasi yapilmasini düsündüklerini belirttiler.

Ilçe içerindeki çalismalari inceleyen ve çalismalar üzerinde Baskan Gazi Sahin’le detayli bir fikir alisverisinde bulunan meclis üyeleri günün yorgunlugunu hep beraber yedikleri aksam yemegi ile attilar.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr