T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Dua Yolunuz Açık Olsun

 

Elmadag Belediyesi Fen Isleri Müdürlügü ekipleri Elmadag ilçesi Hasanoglan’da bulunan Büyük Mezarlik yolunu bakima sokup asfaltladi.

Fen Isleri Müdürlügü’nün baslatmis oldugu çalismanin vatandaslari büyük rahatliga kavusturacagi bildirildi.  Ekiplerin Hasanoglan Büyük Mezarlik çevresi ve içindeki düzenleme ve yol çalismalari ile mezbaha yerleskesi Tokluoglu Caddesi’ndeki yol çalismasini hizli bir sekilde sürdürüyor.

Fen isleri ekiplerinin seri bir sekilde baslattigi çalismayla mezarligin yolu asfaltlanirken mezarlik içerisinde ise temizlik ve bakim çalismalarinin baslayacagi aktarildi.

Konu ile ilgili konusan Baskan Gazi Sahin, ilçe içerisindeki yol çalismalarina bir yenisinin daha eklendigi bildirdi. Sahin,” Mezarlik ve mezbaha etrafinda yol bakim çalismasi baslattik. Mezarlik içerisine kaydirilacak çalisma ile vatandaslarimizin Ramazan Ayi içerisindeki kabir ziyaretlerinin rahat ve huzurlu bir sekilde yapmalarinin saglayacagiz.” Diye konustu.

Mezarlik ve mezhaba civarinda yol düzenleme çalismasinin ardindan baslayan asfalt çalismalarinin devam edecegi bilgisi alindi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr