T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Çeşmeler Bakıma Alınıyor

 

Elmadag’da bulunan ve tadilata ihtiyaç duyan cadde ve sokak üzerindeki çesmeler bakima aliniyor.

Elmadag Belediyesi Fen Isleri Müdürlügü ilçe içerisindeki çesmeleri kontrol ediyor. Ekipler tadilat ihtiyaci duyan çesmeleri bakim aliyor. Ekiplerin bakim ve onarim islerini en kisa zamanda bitirecegi bilgisi alinirken ilgili çalismalara ihtiyaçlar dogrultusunda devam edilecegi söylendi.

Kaynak Suyu

Ilçe içerisinde bulunan çesmelerin sularini kaynaktan aldigini sebeke suyu olmadigini aktaran ekipler kaynak sularinin vatandaslara en iyi sekilde sunabilmek maksadiyla çesmelerin bakima alinacagini bildirdi. Yipranmis çesme duvarlarinin da tamir edilecegi gerektiginde ise yeniden yapilacagi çevre düzenlemesi ile ilgili olarak da iyilestirmelerde bulunulacagi söylendi.

Her yerde çalisma var

Fen Isleri Müdürlügü Ekipleri Park ve Bahçeler Müdürlügü Ekipleri ile ilçe içerisinde yol çalismasindan park kosu yolu çalismasina kadar Sehitlik aniti çalismasindan çevre düzenleme çalismalarina kadar birçok isi planli ve programli bir sekilde yürüttüklerini, ekiplerin çalismalarinin sezon sonuna kadar yogun bir sekilde devam ettirilecegi bildirildi.

Modern kentlesme için variz

Elmadag içerisindeki ilçenin ilerisin yönelik kentlesme çalismalarinin imkânlar zorlanarak devem ettigi vurgulandi. Elmadag Belediye Baskani Gazi Sahin,”ilçenin 50 yil sonrasinin düsünüyoruz. Eksiksiz her seyiyle kendine yeten bir ilçenin alt yapisini olusturmaya çalisiyoruz. Bu dogrultuda çalismalarimiz tek merkezli, planli ve çok yönlü oluyor.” Diye konustu.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr