T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Şahin’den Eğitime Destek Devam Ediyor

 

Elmadağ Namık Kemal İlköğretim Okulu Müdürlüğü tarafından eğitime destek amaçlı toplantı düzenlendi.
Kahvaltılı toplantıya Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Okul Müdürü Güner Şahin, Okul Öğretmenleri ve Okul Aile Birliği Başkanı katıldı.
Kahvaltı da, daha kaliteli eğitim ve öğretim için nelerin yapılabilineceği ve bu konuda ki eksiklikler konuşuldu. Başkan Şahin, “Gelecek eğitimle kurulur” anlayışının sorumluluğuyla hareket ettiklerini belirterek, Elmadağ Belediyesi olarak, eğitime yüzde 100 destek kampanyası çerçevesinde katkılarının artarak süreceğini söyledi. Gerek belediye olarak gerekse şahsım adına eğitime daima destek vermeyi kendimize ilke edindik.”dedi.

“ Annelere de Öğretmenlere Çok Önem Veririm”
Öğretmenler ile konuşan Başkan Gazi Şahin;”Ben iki insana çok önem veririm. Bir annelere bir de öğretmenlere” dedi.”Sizlerin istekleriniz, sizlerin düşünceleriniz daha önemlidir. Çünkü sizler bu ülkenin geleceği olan çocuklarımızı gençlerimizi topluma faydalı birer bireyler olarak yetiştiriyorsunuz” dedi. Okulun eksiklerini öğretmenler tarafından dinleyen Başkan Şahin, daha iyi, daha kaliteli eğitim için elimizden ne geliyorsa sonuna kadar kullanmaya hazırız” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr