T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Bayramlaşmaya Yoğun İlgi

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin Elmadağ Merkez de, Hasanoğlan ve Yeşildere hizmet binalarında halkla bayramlaştı.

Makamında ağırladığı misafirlerine tatlı ikramında bulunan Başkan Şahin, minik misafirlerine ise çikolata ve oyuncak hediye ederek sevindirdi. Elmadağ da yoğun geçen bayramlaşma merasiminden sonra Hasanoğlan ve Yeşildere mahallelerine geçen Gazi Şahin e halkın yoğun ilgisi vardı.

Vatandaşlarla tek tek bayramlaşıp, halkla bol bol sohbet etme imkânı bularak sorunlarını da dinledi. Misafirlerine tatlı ve çikolata ikram eden Şahin”Birlik ve beraberliğimizin pekiştiği bu müstesna günler; son haftalarda yaşanan terör olaylarına prim verilmediğini gösteren en güzel örneklerden biridir. Yine geçtiğimiz günlerde Van'da yaşanan deprem felaketinin ardından ülke olarak bir bütün halinde bölgeye sahip çıkılması ve yardımların yağması da milletimizin teröre verdiği en güzel cevaptır. Bayramlar birlik ve beraberliği kuvvetlendiren, küskünlüklerin ortadan kaldırılmasını sağlayan en güzel araçtır.”dedi

Başkan Gazi Şahin”Bu vesile ile başta Elmadağlı hemşerilerim olmak üzere, milletimizin ve İslam Aleminin Mübarek Kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyor sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice bayramlar diliyorum.”dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr