T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Denetimden Tam Not Aldı

 

Elmadağ Belediyesi Meclis Üyeleri ve Belediye Başkan Yardımcıları Fen İşleri Müdürü eşliğinde İlçede yapılan faaliyetleri tek tek denetledi.

Belirlenen güzergâh doğrultusunda Belediye hizmet binası ve çevre düzenlemesi çalışmaları, Yenidoğan mahallesi sümbül sokak asfalt çalışmaları, tatlıca mah. Yol çalışmaları, sungur ve iripınar daki su kuyuları, tatlıca mah.iş merkezi ve tatlıca parkı, huzur evi inşaat alanı, Kemalpaşa mah. asfalt çalışmaları, arıtma tesisi, üçevler ve mıhçıoğlu anasınıfları, Yenimahalle alternatif yol yapımı, hayvan barınağı, yeşildere - hasanoğlan bağlantı yolu ve akyurt yol yapımı çalışmaları belediye faaliyetlerinin amaç ve politikalarına, kalkınma planına, mevzuata uygunluğuna, kaynakların etkili kullanımına göre Belediye Meclis Üyeleri ve Başkan Yardımcıları tarafından denetlendi.

İlçemizin kalkınmasındaki desteklerinden dolayı Melih Gökçek e teşekkür.

Denetim sonrasında Meclis Üyeleri yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını belirttiler. Ankara Büyükşehir Belediyemizin İlçemize yapmış olduğu destek ve hizmetleri ve Belediye ekiplerimizin çalışmalarıyla halkımızın yıllardır beklediği hizmetlerin bir bir gerçekleştiğini, çalışmaların planlı bir şekilde devam edeceğini belirterek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek e teşekkürlerini ilettiler.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr