T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Park Bakım ve Onarım Çalışmaları

 

Elmadağ’da Bulunan Park ve Bahçelerin Bakım ve Tamir Çalışmaları Bahar Mevsimiyle Birlikte Hızlandı

Elmadag belediyesi ekiplerinin park, bahçe ve çevre düzenlemeleri faaliyetlerine acil tamir ve bakım isteyen park ve yeşil alanlara öncelik tanınarak başlandı.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Gazi ŞAHİN, Elmadağ’da hazırda bulunan park ve dinlenme alanlarının yapılan tamir neticesinde göze hoş bir görüntü oluşturacağını, halkımız için hoş vakit geçirebilecekleri temiz birer dinlenme ve sohbet alanı olarak kullanılacaklarını belirtti.

Elmadağ Yeşil Alana Doyacak


Elmadağ’ın yeşil alana doyacağına dikkat çeken Gazi ŞAHİN, “ İlçemizde var olan yeşil alanlar bakıma giriyor. Ama bizim bununla yetinme gibi bir düşüncemiz olamaz. Biz buraya hizmet için geldik; halkımıza, insanımıza hizmet için geldik. Hizmetimizi sunmak için her türlü olanakları zorlayacağız” dedi.

ŞAHİN, halkın seçimiyle geldiklerine vurguda bulunarak sözlerini sürdürdü. “ Yeşil alanla ilgili birçok projemiz var. Bu projelerin birçoğu hayata geçme aşamasında. Koşu yolu projelerimiz var. Piknik alanı projelerimiz var. Çocuklara yönelik oyun parkı projelerimiz var. Bu projelerimizin hepsini hayata geçirmek için elde bulunan tüm imkanları seferber edeceğiz ve en yakın zamanda bu bahsi geçen projelerimize başlayacağız” dedi.

Bakımda bulunan, tamiratı yapılan boyası yenilenen parkların kısa sürede, 1 ya da 2 hafta içerisinde, bakımlarının tamamlanacağını aktaran Başkan ŞAHİN, Elmadağ’ın yeşil alana doyacağını bildirdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr