T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Koordineli Çalışmaya Tam Gaz

 Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin Elmadağ Aski Müdürü,EnerjiSa Bedaş Elmadağ Sorumlusu  Kanal yüklenici firma yetkilileri ile kahvaltılı Altyapı koordinasyon toplantısı düzenledi.
Elmadağ Aski Müdürlüğü ile yapılan görüşmede; Soğuk ve zorlu geçecek olan kış günlerinde su kesintilerinin asgariye indirilmesi için Aski nin çalışmalarına yoğunluk vermesi, tamire ihtiyaç duyulan kanalların ve kanallar arasındaki bağlantı boruları ile aciliyet içeren eski aspes borularının yenilenmesi kararı alınırken,  sel baskınları olabilecek muhtemel alanların elden geçirilmesine,
Kanal ekibi ile yapılan görüşme sonucunda; Elmadağ Arıtma tesisinin 2 .girişi olan yenidoğan kolektör  hattı bağlatılması ile tam kapasiteli çalışması sağlanarak  bu sayede çırçır deresine  akan atık sular dan kurtarılmasına, Bölgedeki aciliyet içeren hatların tamamlanmasına,
Bedaş ile yapılan görüşme sonucunda; Cumhuriyet  ve Bülent Ecevit cad. aydınlatma projesinin yapılmasına, Tatlıca mah.- Toki arası ile Yenimahalle –Üçevler arasında Aydınlatma etüt çalışmaları yapılmasına, Atatürk bulvarındaki aydınlatma çalışmalarına start verilmesine karar verilmiştir.
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin “Elmadağ’da başlatılan alt yapı çalışmalarında kurum ve kuruluş yetkilileriyle koordineli çalışma sistemine geçilmesiyle, ilçe içerisinde daha önce yaşanılan sıkıntıların tekrarlanmasını engellemiş olduk” dedi. Bugün burada yapmış olduğumuz Koordinasyon toplantımızda ; İlçemizde tespit etmiş olduğumuz sıkıntılar ve aciliyet içeren işler görüşülerek,  Kurumların 2012 yatırım programları oluşturulurken eksikliklerin ilave edilmesi talebinde bulunduk. Amacımız İşlerimizi tek seferde tam ve doğru yapabilmek, Devletimizin de halkımızın da imkanlarının heba olmamasıdır.”dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr