T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ da Ulaşım Masaya Yatırıldı

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,  S.S.Elmadağ Birlik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi esnafları ile kahvaltıda buluştu.
Kahvaltıya Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Başkan Yardımcısı Davut Gündoğan, Elmadağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Küçükseymen,  S.S.Elmadağ Birlik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ramazan Varol ve Esnafları katıldı.

Araçlarımızı Büyüterek Elmadağ’ın 15 Yıllık Ulaşım Sorununu Bitirmek İstiyoruz
S.S.Elmadağ Birlik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ramazan Varol;”Araçlarımızı büyüterek Elmadağ’ın 15 yıllık ulaşım sorununu bitirmek istiyoruz. Elmadağ halkına ulaşım da daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz ve bu çalışmalar sonucunda  da bu sorunların ortadan kalkacağını düşünüyoruz “dedi. "Bizlere her zaman destek olan yol gösteren Sayın Başkanımız Gazi Şahin’e kendim ve tüm esnaf arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum "dedi.

Halkımıza Ulaşımın En İyisini Yapacaksınız
Toplantıda esnafların sorunlarını dinleyen ve çözüm yollarını değerlendiren, Başkan Şahin;"Halkımıza ulaşımın en iyisini yapacaksınız, sizlere inanıyor güveniyorum ve her zaman esnaf kardeşlerimizin yanındayım.”dedi. Elmadağ’ımızın bu 15 yıllık ulaşım sorununu sizlerin yaptığınız ve yapacağınız çalışmalar ile ortadan kaldıracağınıza Elmadağ halkına en iyi ulaşım imkanlarını sunacağınıza eminim" dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr