T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Gazi Şahin Anadolu Lisesinden “kestanem kebap”

 

Elmadağ Gazi Şahin Anadolu lisesi tarafından 2 .kestane şenliği düzenledi.
Okulun bahçesinde düzenlenen şenliğe, Elmadağ Kaymakamı Resul Kır, Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, Öğretmenler, öğrencileri ve veliler katıldı.

Lösev kardeş okulumuz
Fizik Öğretmeni Ensar Manav “ Şenliğin amacının yoğun geçen eğitim ve öğretimden biraz olsun uzaklaşarak dinlenmek, öğrencilerin kaynaşmalarını sağlayarak birlik ve beraberliğin en üst seviyede olmasını sağlamak” dedi. Manav Lösev’in Gazi Şahin Anadolu Lisesinin kardeş okulu olduğunu belirterek “ Şuan burada Lösemili çocukların anneleri tarafından yapılan el işleri ve hamur işleri sergilenmekte olup, bunlardaki satışlardan kazanılan paranın tamamı Lösemili çocukların barınma ve hastane masraflarına harcanacaktır” dedi.
Belediye Başkanı Gazi Şahin “Okullarımızın düzenlediği etkinliklerin öğrencilerin kaynaşmasında makbul göreceğini belirterek, bu tür organizasyonların birlik ve beraberlik için önemli olduğuna belirterek, emeği geçenleri tebrik etti.
Mangalda pişirilen Kestaneler afiyetle yenilirken, Öğrencilerin hazırlayıp sundukları tiyatro gösterileri, şiirler ve mini konserler büyük ilgi gördü.

 

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr