T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Badmintoncularımız Avrupa 3.'sü

 

BADMİNTONCULARIMIZ  AVRUPA 3.SÜ
19 -27 Kasım tarihleri arasında ,Portekiz’in Caldas de Rainha şehrinde düzenlenen, 17 Yaş altı yıldızlar Avrupa şampiyonasında Milli sporcu olan Elmadağ Lisesi öğrencileri  Takım olarak Avrupa 3.oldular.Avrupa 3.sü olan milli takım sporcularımız 19 Aralık 2011 tarihinde İstanbul’da Olimpiyat eleme turnuvasına katılacaklar.
İlçe Spor Müdürü Mustafa Elduran “Tüm sporcularımızın her zaman yanında olup, çocuklarımızı spora teşvik eden, tüm ihtiyaçlarını karşılayarak gençlerimizi geleceğe hazırlamamızda yardım ve desteklerini esirgemeyen Badminton Federasyonunu Başkanı Murat Özmekik  ve Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin e teşekkür etti.

“Türk bayrağımızı göklere çektirmeniz en büyük ödül”
Başarılı sporcuları makamında ağırlayan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin sporcuları hediye ile ödüllendirirken “Spor, kentlerin tanıtımında en etkin unsurların başında geliyor. Şampiyonluk kupası için mücadele eden sporcularımızı başarılarından dolayı tekrar tebrik ediyorum. Biz sadece Badminton olarak değil, değerli hocalarımızla tüm branşlar da başarılı olarak ülkeye ve dünyaya Elmadağ’ın adının duyurulması için çaba gösteriyoruz. Şampiyon sporcularımız elde ettikleri başarılarla Elmadağ’ın tanıtımını ve spora verdiği değeri en iyi şekilde göstermiştir.”dedi.Avrupa 3.sü olan milli takım sporcularını ödüllendirirken “Başarınızın yanında bu hediyelerimiz çok küçük. Başarınızın en büyük ve en güzel ödülü, şanlı Türk Bayrağımızı göklere çektirmenizdir” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr