T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Pazarlarda Sorun Yok

 Elmadag Belediye Başkanı Gazi ŞAHİN, Elmadağ’da bulunan pazarları denetledi. Denetleme esnasında pazar esnafıyla sohbet eden Başkan Gazi ŞAHİN, Elmadağ’da kurulan pazarlarda sorun olmadığını söyledi.

Elmadağ’da kurulan pazar yerlerindeki sorunların çözüldüğünü ifade eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi ŞAHİN,  pazar esnafından memnun olduğunu belirtti.

Denetlemenin önemine değinen Gazi ŞAHİN şunları kaydetti. “ Denetlemedeki amacımız esnafa korku salmak ve çeşitli cezai yaptırımlar uygulayarak nizamı sağlamak değildir. Denetlemede ki amacımız,  insanları incitmeden insanlara doğru olanı anlatmaktır.” Dedi.

Esnafla iç içe olmanın önemli bir konu olduğunu aktaran Başkan ŞAHİN sözlerine devam etti. “Halkla, esnafla birlikte hareket edeceğiz. Sorunları ve talepleri birlikte değerlendireceğiz. Her türlü konuyu hep beraber istişare edeceğiz, amacımız hizmettir” dedi.

Başkan ŞAHİN Pazarda Satış Yaptı

Denetleme esnasında pazar esnafı ve halkla sohbet eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi ŞAHİN, esnafın ve halkın sorunlarını dinledi.

Başkan Gazi ŞAHİN, esnafın sorunlarını dinlerken bir kadın esnafın düşük satış yaptım demesi üzerine, kadın esnafın tezgahına geçip satış yaptı. Halkın ilgisiyle satışı gerçekleştiren ŞAHİN “Esnafımızın her daim yanında olacağız” dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr