T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da “Her Hafta Bir Okul” Ziyaret Kampanyası Başladı

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçede bulunan okullara haftada 1 gün özel ziyarette bulunup, idarecilerin taleplerini, öğrencilerin sorunlarını dinliyor.
Bu haftaki ziyaretini Barut İlköğretim Okulunda gerçekleştirilen Başkan Gazi Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, Barut İlköğretim Okul Müdürü Bülent Küpeli, , Okul Aile Birliği Başkanı Öğretmenler ve ğrencileriyle sohbet ortamında gerekli görüşmeleri yaptı.

Eğitime Destek Bizim En Büyük Görevimiz”
Okulu gezerek eksikleri ve yapılan işleri kontrol eden Şahin “Eğitime destek bizim en büyük görevimiz çünkü geleceğin teminatı olan çocuklarımız gençlerimiz buralardan eğitim alıyorlar. Bizlerde onların en iyi eğitim alabilmeleri toplumuma iyi bireyler olabilmeleri için elimizden geleniz en iyisini yapmak zorundayız. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ve Gençlerimize yönelik girişimler, ülkemizin geleceğine yatırım ve güvencemiz olacaktır”.  dedi.
Eğitimci Başkan’a Saim Hocadan Teşekkür.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, “Eğitime her zaman destek olan, İlçe genelindeki okullarımızın iç ve dış cephelerinin tadilatlarını yaptıran, her fırsatta eğitime destek olan Başkanımıza kendi adıma, okullarımız adına, öğrencilerimiz ve velilerimiz adına çok teşekkür ediyoruz “dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr