T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
”Öyle Gerzek Bir Televizyon ki” ELMADAĞ DA

 

Elmadağ Belediyesinin organize ettiği, Osman Cavcı Tiyatrosu tarafından, Elmadağ Belediyesi Düğün salonunda ,”Öyle Gerzek Bir Televizyon ki” adlı oyun, 5 kişilik oyuncu kadrosu ile izleyiciyle buluştu.
Yaklaşık 500 kişinin ücretsiz seyrettiği oyun yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Sergiledikleri muhteşem oyunculuk performanslarıyla seyircinin beğenisini kazanan Oyun ayakta  alkışlandı. Başkan Gazi Şahin’e konuklar böyle organizasyonların yapılmasından dolayı çok teşekkür ettiler.
Osman cavcıya ve ekibine teşekkür eden Başkan gazi Şahin; Sosyal ve Kültürel faaliyetlere her zaman önem verdiklerini ve bundan sonra da vereceklerini belirtti.Başkan Gazi Şahin; Belediye olarak ücretsiz Eğitim ve Kültür amaçlı kurslar açtığını ve gençlerimizin bu kurslara gelerek yeteneklerini geliştirme fırsatı bulduklarını söyledi.
Tiyatro Oyuncusu Osman Cavcı “ Tiyatronun, insanlığın uzak geçmişinden şimdisine ve oradan da sonrasına uzanan uzun bir zaman diliminde, her yaşa, her mesleğe, her dine, her dile, her ırka oyundaşlık etme fırsatı veren bir sanat türü olduğunu belirtip, bizlerin sizlerle buluşmasını sağlayan Belediye Başkanımız Gazi Şahin’e ve siz değerli misafirlerimize çok teşekkür ediyoruz.”dedi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr