T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Esnaf Toplantısı

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,sabahın erken saatinde İlçe Esnafları İle  Belediye Toplantı salonunda bir araya geldi.

Toplantıya Belediye Başkan Gazi Şahin, Elmadağ Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Murat Küçükseymen Belediye Teknik Başkan Yardımcısı Erkan Talas,  Belediye Zabıta Müdürü Yaşar Güneş ve İlçe Esnafları katıldı.

Sorunları el birliği ile çözelim

Başkan Şahin,” Bu toplantıyı sizlerle sohbet etmek, dertleşmek, sorunlarınızı isteklerinizi dinlemek ,birlik ve beraberliğimizi tazelemek için düzenledik. Belediye olarak sizlerin huzurunu sağlamak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz diyerek “ Her ne sıkıntınız, ne sorununuz olursa olsun kapım her zaman açık, gelip oturalım konuşalım sohbet edip sorunları birlikte çözelim” dedi.

“İşyerlerimizi erken açalım ki işimiz bereketli olsun”

Şahin sözlerine; “ Rızık için işine erken gidenin işi bereketli olur ve başarı kazanır, İşinizi kaliteli, güven verici ve temiz yaparsanız rızkınız da artar diye devam etti, Esnafların işlerinde daha dikkatli olmalarını ve işyerlerini erken açılmalarını istedi.

Esnaflar için kurslar açacağını ve bu kurslara mutlaka bütün esnafların ve çıraklarının katılmasını önerdi. “Bu kurslar hem sizler için çok faydalı olacak hem de halkımız daha bilinçli, işini daha iyi bilen ve uygulayan esnaflardan hizmet alacak” dedi.

“İşini en iyi yapana beyaz bayrak “

Başkan Gazi Şahin; İşini iyi yapan esnaflara beyaz bayrak ve takdir belgeleri vererek onura etmek istiyorum. Bu belgeler ile hem halk tarafından ilgi çekersiniz hem de herkes işinin en iyisini yapmak için daha gayretli, daha istekli çalışır. Bu istekli daha özenli çalışmalar ile hem sizler kazanacaksınız hem de halkımız hizmetin en iyisi almış olacak ” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr