T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Proje 2.'si Elmadağ'dan

 

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Türkiye de ilk defa uygulanan, “ Öğrenmek Elimizde” adlı proje kapsamında 1.650 öğrenci yaptıkları projeler ile yarıştı.

Ankara genelindeki ilköğretim okulu öğrencilerinin katıldığı proje yarışmasına 1.650 proje başvurdu. Fen bilgisi, Matematik, Türkçe ve Sosyal bilimler alanlarında hazırlanan projelere öğretmenler de danışmanlık yaptı. Değerlendirmelerin ardından Fen Bilgisi dalında 830 proje arasından Elmadağ Namık Kemal İlköğretim Okulu 8. Sınıf Öğrencisi Gizem Önemli  “Elementler Tombalası” adlı projesi ile ikinci oldu.
Dereceye giren öğrencilere Ankara Vali Yardımcısı,Ankara İl Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Kaymakamları tarafından, dijital fotoğraf makinesi,Örencinin bağlı bulunduğu okula plaket,danışman öğretmene ise flash bellek hediye edildi.

“Başarılı Bireyler Toplumun İlerlemesini Ve Toplumun Devamlılığını Sağlar”
Başkan Şahin makamında kabul ettiği Gizem Önemli’ ye, “ Başarından dolayı tebrik ediyor, seninle gurur duyuyoruz” dedi. Başkan  Şahin, Başarılı bireyler toplumun ilerlemesini ve toplumun devamlılığını sağlar diyerek, “Başarıların devam etsin hedeflerin her zaman en yüksek olsun” dedi ve başarılarından dolayı  altın, flash disk ve mont hediye edildi.


 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr