T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Her Hafta Bir Okul Ziyaretine Devam

 

Proje kapsamında; Elmadağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesini ziyaret eden Başkan Gazi Şahin’e; Elmadağ İlçe spor ve Gençlik Müdürü Mustafa Erduran İle İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Halil Dede Ayan da eşlik etti.

“ Hepinizin Devletimize ve Milletimize Başarılı Birer Doktor, Birer Hemşire, Topluma Çok Faydalı Birer Bireyler Olmanız En Büyük Temennimizdir”

Anadolu Sağlık Lisesini ziyaret edip öğretmenler ve öğrencilerle sohbet eden Başkan Gazi Şahin “Sizleri ziyaret maksadım, sizlerle sohbet edip, sorunlarınızı isteklerinizi dinlemek” dedi. Başkan Şahin 9-B sınıfını ziyaret ederek öğrencilere Yerel Yönetimler hakkında bilgiler verirken, Belediye Başkanı olarak en büyük görevlerinin “ Halkın huzurunu sağlamak” olduğunu belirtti. Başkan öğrencilere; “ilk önce kendinizi seveceksiniz kendinizi sevdiğinizde işinizi daha iyi yapacaksınız ve başarılı olacaksınız. Başarılı olmak sadece karnede yüksek not olması değildir, Başarı aileden, okuldan, arkadaşlarınızdan ve öğretmenlerinizden aldığınız eğitimi, sevgiyi ve de saygıyı yansıtarak elde ettiğiniz sonuçlar topluluğudur” dedi. Başkan Şahin “ Hepinizin devletimize ve milletimize başarılı birer doktor, birer hemşire, topluma çok faydalı birer bireyler olmanız en büyük temennimizdir” dedi. Öğrencilerle sohbetine “Eğitim için elimizden geleni imkanlar çerçevesinde bu zamana kadar yaptık. Eğitim için, siz geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için, her zaman elimizden gelenin fazlasını da yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Anadolu Meslek Lisesi Okul Müdürü Hüseyin Omaç’da Başkan Şahin’in tüm ilçe genelinde başlattığı “Her Hafta Bir Okul Bir Ziyaret” projesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek. “ Bu proje ile tüm okulları ziyaret eden, sorunlarını dinleyen, biz eğitimcilerle ve öğrencilerimizle sohbet edip dertleşen “ Her fırsatta Eğitime Destek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız” diyen, Okullarımızın her sıkıntısına çözüm bulan Eğitimci Başkanımız Gazi Şahin’e yapmış olduğu ve de yapacağı hizmetlerinden dolayı, ilgi ve alakasından dolayı öğretmen ve öğrenci arkadaşlarım ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr