T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Karne Sevinci

 

Elmadağ, Mareşal İlköğretim Okulu 2011-2012 Eğitim ve Öğretim yılı birinci dönem sonu karne töreni düzenledi. Okul bahçesinde düzenlenen törende, Okul başarı sıralamasında dereceye giren öğrenciler, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin tarafından hediyeler ile ödüllendirildi.

“Bugünde Bizlerle Olan, Eğitimci Başkanımız Gazi Şahin”
Törende konuşma yapan Okul Müdürü Halis Çiftçi 2011- 2012 Eğitim ve öğretim yılının ilk dönemi itibariyle, okul başarısının iyi olduğunu belirterek. “ Eğitimci öğretmenlerimizi, tüm öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyor tebrik ediyorum” dedi. “Çiftçi konuşmalarına, Elmadağ Belediye Başkan Gazi Şahin’in törene katılımından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Her zaman biz eğitimciler ile beraber olan, törenimize katılarak bugünde bizlerle olan Eğitimci Başkanımız Gazi Şahin’e eğitime yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; Tüm öğretmenleri, öğrencileri ve ailelerini kutlayarak.“ ikinci dönem daha çok çalışın daha başarılı olun” dedi. Başkan Şahin örencilere “ on beş gün tatiliniz var. Tatilinizi dinlenerek, oyunlar oynayarak geçirin, fakat oyun oynamaktan sıkılınca kitap okumayı unutmayın” dedi.

Tören, Başkan Gazi Şahine, eğitime yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı, Okul Müdürü Halis Çiftçi tarafından çiçek verildikten sonra sona erdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr