T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Milli Eğitimde Görev Değişikliği

 

25 yıldır Elmadağ İlçesi Eğitim camiasına hizmet veren Saim Kuş, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı. Saim Kuş için İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünde veda yemeği düzenledi.

Düzenlenen yemeğe, İlçe Kaymakamı Resul Kır, Belediye Başkanı Gazi Şahin, İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri Ejder Sarıçiçek, , Okul Müdürleri ile Öğretmenleri, Siyasi Parti Temsilcileri ve İlçe protokolü tam kadro katıldı.

Yemekte konuşma yapan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin “ Saim bey İlçemiz için büyük bir kayıp fakat Ülkemiz için büyük bir kazançtır. Saim hocamız ve ekibinin özverili çalışmaları sonucunda İlçemizde Eğitim adına unutulmayacak güzel şeyler yaşandı. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin, çocuklarımızın en iyi ortamlarda eğitim alabilmeleri için birlikte çok güzel çalışmalar yaptık. Hocamız Saim beye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş ; “ Davetimi kırmayıp beni burada yalnız bırakmayan Kaymakamıma, Başkanıma, Daire amiri arkadaşlarıma, dostlarıma burada olan herkese teşekkür ediyorum” dedi. “ Konuşmaların en zoru veda konuşmaları olsa gerek” diye devam eden Saim Kuş “Şuanda hayatımın en zor konuşmalarından birini yapıyorum. Sizlerden, Elmadağ’dan ayrılmak tatlı bir hüzün, fakat gururlu bir gidiş” dedi. Herkese tekrar teşekkür eden Saim Kuş herkes den helallik isteyerek konuşmalarına son verdi.

Yemekten sonra Saim Hocaya yapmış olduğu hizmetlerden dolayı, İlçe Kaymakamı Resul Kır, İlçe Belediye Başkanı Gazi Şahin ve Katılımcılar teşekkür plaketi ve hediye verdiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr