T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Yönetimi Gözden Geçirme Toplantısı

 

2011 Yönetimi Gözden Geçirme Toplantısına; Belediye Başkanı Gazi Şahin, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri katıldı.

Birim Müdürleri 2011 yılında yapılan tüm faaliyetlerini, ISO 9001 standartlarına uygun olarak hazırladıkları sunumlarıyla anlattılar. Sunumların ardından yapılan değerlendirmelerde konuşan Başkan Şahin ”Müşteri Odaklı hizmet anlayışı ile Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarımız çerçevesinde her 6 ayda bir koyduğumuz hedeflerdeki başarı yüzdesini değerlendiriyoruz , eksiklik tespit edilen alanlarımızda çözüm önerileriyle birlikte düzeltici önlem kararları alıyoruz.

Başkan Şahin konuşmasına; ”Kaliteli bir yaşamın biçimi ve sınırı yok, Üstün ve kaliteli bir yaşam anlayışımızla, personelimize bilgisel anlamda yatırım yaparak, sürekli kendimizi yeniliyor, geliştiriyoruz. Çağdaş Belediyeciliğin hizmet anlayışı içinde, kurum içi eğitime yoğunluk veriyoruz. Kalite faaliyetlerini gerçekleştirecek bilgi ve beceriyi edinebilmeleri için personelimizi, seminerler ve eğitim programlarıyla bilgilendiriyoruz. Kurumsallaşmaya yönelik gerçekleştirdiğimiz bütün çalışmalarımızın ana hedefinde vatandaşa kaliteli hizmet sunmak yatıyor” diye konuştu.

Başkan Gazi Şahin; Birim Müdürlerinin hazırlamış oldukları sunumlarına, hizmetlerine ve verdikleri emeklere teşekkür etti. Yapılan çalışmaların Ülkemize ve Elmadağ halkına güzellikler getirmesini diledi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr