T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başarılı Öğrenciler Ağırlandı

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Elmadağ Aile Yaşam ve Gençlik Merkezi öğretmenleri ve tatillerini değerlendiren başarılı öğrencileri Başkan Gazi Şahin makamında ağırladı.

Ziyaret amacını hem okullarında hem de Merkezimizdeki faaliyetlerde başarılı olan öğrencilerimizi Başkan Gazi Şahin’le tanıştırmak ve Başkanın öğrencilere göstermiş olduğu ilgi alaka ve de desteklerinden dolayı kendisine teşekkür etmek” olduğunu belirten Aile Yaşam ve Gençlik Merkezi Müdürü Tümer Taştandır “; okullarında ve Gençlik Merkezinde yapılan faaliyetlerde dereceye giren öğrencileri merkez olarak kendilerinin de tiyatro, gezi, sinema ve çeşitli hediyeler ile ödüllendirdiklerini belirtti.

“Mutlu ve Huzurlu Olmak Başarılı Olmak Demektir”
Başkan Gazi Şahin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Dinlenmek boş, boş oturmak değildir. Dinlenmek kitap okuyarak, spor yaparak, testler çözerek yaşanır.”dedi.

Başkan Şahin;”Masa tenisi, müzik, satranç, tekvando ve halk oyunlarının öğretildiği merkezlere aktif olarak katılan, bu tür sosyal aktivitelerden faydalanan çocukların ileriki yaşantılarında, derslerinde de çok başarılı olduklarına inandığını belirterek,”Tüm Elmadağ halkının bu imkânlardan faydalanmasını öneriyorum.”dedi.

Katıldıkları çeşitli kurslarda başarı kazanan öğrencileri başarılarından dolayı kutlayan ve ödüllendiren Başkan Şahin “ Mutlu ve huzurlu olmak başarılı olmak demektir” dedi. Etrafınızdaki arkadaşlarınıza da Gençlik Merkezi hakkın da bilgiler verin, herkes bu eğitimden faydalansın. “dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr