T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Karla Mücadele Ekibine Başkan'dan Yemek

 

Son yılların en sert kışının yaşandığı Elmadağ’da, 7 Gün 24 saat, gece ve gündüz iki vardiya olarak aralıksız çalışan Elmadağ Belediyesi Fen İşleri karla mücadele ekipleri ile Başkan Gazi Şahin, Başkan Yardımcısı, Fen İşleri Müdürü ve Temizlik İşleri Müdürü akşam moral yemeğinde buluştu.

Olumsuz hava şartları nedeniyle gereken tüm tedbirlerin vakit kaybetmeden alındığını belirten Fen İşleri Müdürü, “ Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden elde edilen bilgilere göre birkaç gün daha bölgemizi etkisi altına alacak olan kar yağışı için ekiplerimizin gerekli tedbirleri vakit kaybetmeden aldığını, Şuana kadar tüm bölge içerisine yaklaşık 700 ton tuz atıldığını, çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirtti.

40 bin insanın huzuru için çalışıyoruz.
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin toplantıda çalışmalar hakkında bilgi alırken “Şartlar nasıl olursa olsun, görevimizi en iyi şekilde yapalım. 40 bin insanın huzuru ve rahatlığı için çalıştığınızı unutmayalım. Sizler 40 bin insanın rahatlığı ve huzuru için gece gündüz demeden çalışıyor, kendi huzurunuzdan ve rahatlığınızdan oluyor, ailenizden uzak kalıyorsunuz. Bu özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr