T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Doğalgaz Abonelik Merkezi Açıldı

 2010-2011 yılı sonuna kadar Elmadağ’da Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş tarafından alınan bilgilere göre; 35 bin 124 metre polietilen, 15 bin 340 metre çelik hat ile 515 adet servis hattı çekilmesi sonucu Elmadağ da abone sayısının giderek artmakta olduğu belirtilmiştir.  Elmadağ ilçe sınırları kapsamında 9 Şubat 2012 tarihi itibariyle abone sayısı 2100’ü geçmiştir.
İlçede Doğalgaz kullanıcılarının artması nedeniyle, Başkan Gazi Şahin’in Başkent Doğalgaz A.Ş. ile yapmış olduğu görüşmeler sonucunda vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak amacıyla Elmadağ Belediyesi içerisinde Doğalgaz Abonelik Merkezi açıldı.
Başkan Gazi Şahin; Bu merkezde, doğalgaz servis hattı çekilen ve tesisat projeleri onaylanan vatandaşların, Ankara’ya kadar gitmelerine gerek kalmadan doğalgaz abonesi olabildiklerini, Abonelik işlemi için tapu veya kira kontratı,  kimlik fotokopisi ve tesisat projesinin onaylandığına dair iş bitim kâğıdı getirilmesi yeterli olduğu bildirildi.
Abonelik işlemlerini Ankara’ya gitmeden belediye hizmet binasına giderek sıra beklemeden rahatlıkla yapan vatandaşlar, Başkan Gazi Şahin'e hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini bildirdiler.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr