T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Sosyal Denge Sözleşmesi İmzaladı

 

Elmadağ Belediye Başkanlığı ile BEM-BİR-SEN (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği) sendikası arasında Belediyede çalışan memurlar için “Sosyal Denge Sözleşmesi” imzalandı.

İmza törenine, Belediye Başkanı Gazi Şahin, Başkan Yardımcısı Erkan Talas, Belediye BEM-BİR-SEN temsilcisi Osman Elmas, BEM-BİR-SEN Ankara 1 No.lu Şube Başkanı Bayram Elik, BEM-BİR-SEN Teşkilatlanma Sekreteri Medeni Sevinç, BEM-BİR-SEN Eğitim ve Mevzuat Sekreteri Recai Karslı katıldı.

22 Ana Maddeden oluşan sözleşmenin 18. Maddesi gereğince, Belediye Başkan Yardımcılarına 400,00 TL, Müdürlere (Vekaleten atananlar da dahil) 300,00 TL, 657 Sayılı Yasaya tabi görev yapan diğer Memurlara ise 200,00 TL aylık net ödemeler yapılacak. İşverenin 657 Sayılı Kanuna tabi Çalışanlarına, Ramazan ve Kurban Bayramlarında da ise 400’er TL Sosyal Denge Ücreti tutarında net ödemeler yapacaktır.

Başkan Şahin; “Çalışan personelimizin sosyal ve ekonomik düzeyini yükseltmek için iyi niyet ve güven çerçevesinde yaptığımız bu sözleşmenin tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr