T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Halk Günleri Devam Ediyor

 Vatandaşa sunulan belediyecilik hizmetlerinin tüm hızıyla sürdüğü Elmadağ'da, belediyenin kapılarını halka her zaman açık tutan Başkan Şahin, Çarşamba günleri 09.30 da halk ile bir araya geliyor. Birlikte yönetim anlayışı çerçevesinde herkese açık olan halk günü uygulamasıyla vatandaşlar Başkan Şahin'e istek ve önerilerini iletiyor.
Halkla tek tek görüşen halkın istek ve sorunlarını birim müdürleri ve telefon aracılığıyla ilgili kurum ya da kuruluşlarla işbirliği içerisinde çözme gayretinde olan Gazi Şahin’in çabası makamda bulunan Elmadağlı vatandaşları memnun ediyor.
Göreve geldiği günden bu yana halkla iç içe olmaya özen gösteren Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, "Halk Günü" uygulamasıyla bürokratik engelleri ortadan kaldırdı.
Başkan Şahin;”Belediye Başkanı olarak öncelikle görevim halkı anlamak halkın sorunlarını çözmektir. İnsana hizmet sunmak, insan merkezli çalışıp kaliteli hizmet vermektir. Kaliteli hizmet vermek için sorunları doğru analiz edip sorunların çözümü aşamasında kararlı adımlar atabilmeliyiz. Bu aşamalarda halkımızın desteği bize ışık tutuyor.” dedi.
Her zaman halkla iç içe olmaya özen gösterdiğini belirten Başkan Gazi Şahin, sosyal belediyecilik anlayışı bağlamında bu tür uygulamalara devam edileceğini belirtti.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr