T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Beyaz Masa Uygulamasına Geçildi

 

Elmadağ’da halkın problemlerini daha iyi anlayıp,  etkili çözümler bulmak maksadıyla Beyaz Masa uygulamasına geçildi.

Elmadağ’da hizmette şeffaflığı ön planda tutma gayreti içerisinde olduğunu aktaran Başkan Gazi ŞAHİN,  Beyaz Masa uygulamasına geçildiğini söyledi.

Projelerini, düşüncelerini zamanı geldikçe yerine getirmeye niyetli olduğunu belirten Başkan ŞAHİN, “Hizmet dedik, hizmet etmeye niyetlendik. Etkili ve sorun çözücü bir hizmet anlayışının olması için halkla iletişim aksaklığının olmaması gerekmektedir. Beyaz masa uygulaması halkla bizim aramızda bir iletişim köprüsü olacaktır. Herkes sorununu ya da fikrini birebir, telefonla ve e – mail yoluyla bizimle paylaşacaktır. Hiçbir soru ve görüş yanıtsız kalmayacaktır. “ ifadesinde bulundu..

Halk Beyaz Masa Uygulamasını Sevdi.

Beyaz Masa uygulamasının yerinde bir uygulama olduğunu, sorunların anlaşılmasında ve çözümünde büyük faydalar sağladığını aktaran Elmadağlı vatandaşlardan Sevcan Demirel şunları söyledi.  “ Bu uygulamayla işlerinin daha seri yapıldığını gördük, sorun ve sorulara karşı ilgili kişilerce doğru bilgilendirme yapıldığını anladık ve en önemlisi vatandaşın günlük işlerinin aksatılmadığını ve bu gün git yarın gel anlayışının tarihte kaldığını hissettik. “ dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr