T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin’den Sürpriz Okul Ziyareti

 

Başkan Şahin’den Sürpriz Okul Ziyareti
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçedeki eğitim yuvalarına ziyaretini sürdürüyor.

“Yavrularımızın Gözlerindeki Işığı Görünce Gurur Duyuyorum”

Başkan Gazi Şahin İlçede bulunan Namık Kemal İlköğretim Okulunu ziyaret ederek öğrenciler ile sohbet etme imkânı buldu. Sınıf, sınıf gezerek tüm örgenciler ile sohbet eden Başkan Şahin’e de öğrencilerin ilgisi yoğun oldu. Başkan Şahin örgenciler ile zaman geçirmenin çok güzel olduğunu söyleyerek “ Geleceğimizin teminatı olan bu küçücük yavrularımızın gözlerindeki ışığı görünce gurur duyuyorum. Hepsinin ileride bu vatan ve millet için çok güzel şeyler yapacağına olan inancım tam” dedi.

Başkan amcadan hediyelerini aldılar.

Başkan Gazi Şahin; örgenciler ile sohbetinde öğrencilerin istekleri dinlerken, onlarında okuyarak, çalışarak ilerde çok daha büyük insanlar olabileceklerini anlattı ve SBS deneme sınavında hiç yanlış yapmayan 5 öğrenciye ise flash dısk hediye etti.

Okul yönetimi de Başkan Gazi Şahin’in ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek; “ Başkanımız her zaman bizleri ziyaret ediyor, sorunlarımızı dinliyor, sohbet ediyoruz. Okulumuzu ziyaret ederek öğrencileri motive ediyor. Bizde okul yönetimi olarak Başkanımıza yaptığı ve yapacağı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.”dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr