T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Belediye Personeli Arası Masa Tenisi Turnuvası

 

Elmadağ Belediyesi Personeline yönelik masa tenisi turnuvası başlattı.
Elmadağ Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Hafta içi her gün 12:15-12:45 arasında Belediye kapalı spor sonunda yapılan turnuvaya 16 kişi katılmakta olup, 21 maç yapılarak 8 günde tamamlanması planlanmaktadır.
Elemeler sonucunda grup birincileri kendi aralarında 1.lik maçı yaparak turnuva 1.sini seçilecek, seçilen birinci Belediye Başkanı Gazi Şahin le şampiyonluk maçı oynayacak.
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün yapmış olduğu açıklamaya göre; Yaz boyunca halka açık step-aerobik, masa tenisi, futbol, badminton ve voleybol kurslarının yanında yaz spor okullarının da ücretsiz olarak halkın hizmetine sunulacağını bildirdi.
Spor ‘kardeşlik,centilmenlik,sağlıktır’
Turnuvanın ev sahipliğini yapan Belediye Başkanı Gazi Şahin; Havaların ısınmasıyla birlikte spor aktivitelerinin startını verdiğini belirterek,”Spor kardeşlik, centilmenlik, sağlık demektir. Spor sağlıklı yaşamın anahtarlarından biridir. Bizlerde Belediye olarak personelimizin de halkımızın da bu bilinçle spor yapmalarını istiyor ve her türlü desteği vereceğimizi belirtiyoruz “dedi. . Çocukların ve gençlerin sporla vakit geçirmelerinin çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutacağını ifade etti.

 

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr