T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin Şampiyonları Makamında Ağırladı

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Çorum da yapılan liseler arası badminton turnuvasında Türkiye Şampiyonu olan, Elmadağ Lisesi Badminton takımını makamında ağırladı.

Beden Eğitimi Öğretmeni Hüseyin Keskin, Milli Antrenör Üstün Köksal idaresinde turnuvaya katılan Elmadağ Lisesi Badminton Takımı, Meral Karakülah, Büşra Yalçınkaya, Fatma Nur Yavuz ve Kader İnal’dan oluşan kadro ile Türkiye Şampiyonluğuna ulaştı ve desteklerinden dolayı teşekkür etmek için Başkan Gazi Şahin’i makamında ziyaret ettiler.

Başkan Gazi Şahin sporcuları, tek, tek tebrik ederek, “Tüm Elmadağ, hatta tüm Ankara sizlerle gurur duyuyor” dedi. Başkan Şahin “Gençlerimiz bir taraftan okulları ile uğraşırken bir taraftan da spor yaparak, azmin, gayretin ve çalışmanın sonuncundaki başarıyı göstermiş oluyorlar. Bayrağımızı Portekiz de düzenlenecek olan Liseler arası Dünya Şampiyonasında en güzel şekilde temsil edeceğinize olan inancımız tam. Sizlere bu zamana kadar güvendik yine güveniyoruz ve yine başarılı olacaksınız” dedi.

Milli Antrenör Üstün Köksal da Başkan Şahine vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür etti. Milli Antrenör Köksal “ Bizim takımımız şampiyonluklara alışkın bir takım. Daha öncede, Ankara da Ankara İl Şampiyonu, Denizli de yapılan Bölge Şampiyonasında İç Anadolu Bölge Şampiyonu olduk şimdi de Çorumda yapılan şampiyona da Türkiye Şampiyonu olduk. Sıra Şampiyon olarak gideceğimiz Portekiz den Şampiyon olarak dönmekte diyerek Sporcularımıza başarılarının devamını diyorum “dedi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr