T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Tasavvuf ile Kutlu Doğum Haftası Etkinliklerine Başladı

 

Elmadağ Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda Ankara Büyük Şehir Belediyesi Elmadağ Aile Yaşam merkezi tarafından, kutlu doğum haftası nedeniyle Tasavvuf musikisi konseri gerçekleştirildi.

Tasavvuf musikisi konserine İlçe Kaymakamı Resul Kır, Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe Garnizon Komutanı Deniz Albay Ahmet Keleşoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İlçe imamlarından oluşan grup konserde, bağrımdaki biten taşlar, alemlere rahmetsin, esma zikri, durmaz yanar, sevdim seni madubuma, gül yüzü rüyamızda görelim, kerbela, erler demine destur alalım, ah nice uyursun, Medine yoluna vardım, cürmün ile geldim sana, Medine yoluna vardım adlı ilahileri söylemeleri sonunda ayakta alkışlandı.

Elmadağ Aile Yaşam Merkezi Müdürü Tümer Daşdandır; konser sonrası yaptığı açıklamada “ İlçe imamlarından oluşan bu 26 kişilik İlçe imamlarımızdan oluşan ekibimiz, yaklaşık üç aylık kısa bir süre içerisinde özverili çalışmalar ile karşınıza çıktılar. Hepsini tebrik ediyor teşekkür ediyorum” dedi. Müdür Daşdandır ekibin Kutlu Doğum haftası boyunca ilçe genelince konserlerine devam edeceğini de belirtti.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin de programda yaptığı konuşmada “ Öncelikle Aile Yaşam Merkezini hizmetimize sunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek Beye çok teşekkür etmek gerekiyor” dedi. Başkan Şahin “üç ay gibi kısa bir sürede bu güzel eserleri bizlere sunan ekibi de tebrik ediyorum.”dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr