T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Küçük Başkan Koltuğu Kaptı İşe Kendi Okulundan Başladı

 
Küçük Başkan koltuğu kaptı işe kendi okulundan başladı.
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle koltuğunu, Elmadağ Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından İlçe genelindeki İlk Öğretim Okul öğrencileri arasında Hayalimdeki Elmadağ adlı resim yarışmasında 1.olan  Cumhuriyet İlköğretim Okulu 8. Sınıf öğrencisi Muhammet Fatih Özdemir’e devretti.

Küçük Başkan okulunun çevre düzenleme çalışması yapılmasını ve  çiçek dikilmesini istedi.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün TBMM’yi açmasının ve ulusal egemenliğin ilanının coşkuyla kutlandığı bu günlerde Elmadağ Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Cumhuriyet İlköğretim Okulu 8. Sınıf öğrencisi Muhammet Fatih Özdemir, sorduğu sorular ve verdiği talimatlarla geleceğin iyi bir yöneticisi olabileceğini gösterdi. Bahara merhaba derken okulunun  çevre düzenlemesinin yapılmasını ve mevsimlik çiçeklerle güzelleştirilmesini istedi.

Başkan Gazi Şahin’den koltuğu devralan Minik Başkan Özdemir, rutin işlerin devamı ve projeler hakkındaki bilgiler alırken, gelişmeleri Başkan yardımcıları ve birim Müdürleri aracılığıyla değerlendirdi. Küçük Başkan’ın talimatlarını ise Özel Kalem Müdürü not etti.

“Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır.”

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın Atatürk’ün dünya çocuklarına verdiği önemli bir armağan olduğuna vurguda bulunan Başkan Şahin “ Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, gençlerimizin gözlerindeki başarı inancını, azmini ve hırsı görünce gurur duyuyorum” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr