T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
HAYALİMDEKİ ELMADAĞ RESİM YARIŞMASI

 

Elmadağ Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından İlçe genelindeki İlk Öğretim Okul öğrencileri arasında Hayalimdeki Elmadağ ve Orta Öğretim öğrencileri  arasında Hayalimdeki Ütopya adlı resim yarışması düzenlendi.
Yarışmaya katılan öğrenciler tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne gelen resimler komisyon tarafından incelendikten sonra Elmadağ Belediyesi İmar Müdürlüğüne gönderilerek 2.komisyon tarafından incelenerek onaylandı.
Düzenlenen resim yarışmasında Cumhuriyet İ.Ö.O. 8.sınıf öğrencisi  Muhammet Fatih Özdemir 1.olurken, Orta Öğretim Kurumları arasında ise Gazi Şahin Anadolu Lisesi 9.sınıf öğrencisi Ali Yiğit Bozankaya 1.oldu. Yarışmada ilk 3’e giren öğrenciler hediyelerini Başkan Gazi Şahin tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle düzenlenecek  olan programda alacaklar.
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Belediye olarak tüm birimlerimiz kurumsal nitelikte projeler üretmektedir. Çocuklarımızın da bu projelerde teşvik etmek istedik, ciddi oranda katılım sağlanması bizleri gerçekten mutlu etti. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize emekleri için teşekkür ediyor 1.olan arkadaşlarımızı yürekten kutluyorum .”dedi.
 

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr