T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
23 NİSAN FUTBOL TURNUVASI 1.Sİ BELLİ OLDU

 

Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından İlçe gelenindeki İlk Öğretim okulları arasında futbol turnuvası düzenlendi.
Yeşildere, Cumhuriyet, Üçevler , Şehit Şener Gündem, Kurtuluş, Öğretmenler, Barut, Namık Kemal, Atatürk ve Gümüşpala İlk Öğretim Okulları olmak üzere 10 okul arasında düzenlenen 23 Nisan halı saha futbol turnuvasının şampiyonu belli oldu.
Gümüşpala İ.Ö.O. penaltıları attı. Birinciliği aldı.
1 Ay süren ve çekişmeli geçen maçlar sonucunda finale kalan 2 takım arasında penaltı atışlarıyla 1.belirlendi. Gümüşpala İ.Ö.O Birinci,Namık Kemal İ.Ö.O. İkinci olurken, Cumhuriyet İ.O.O ise 3.lüğü almaya hak kazandı. İlk 3 e giren takımlar , kupa ve madalyonlarını 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında İlçe Spor Müdürlüğünde düzenlenecek olan törende alacaklar.

Futbol turnuvaları geleneksel hale gelecek.
Final maçını zevkle ve heyecanla izleyen Başkan Gazi Şahin; Bu yıl ilki düzenlenen futbol turnuvasının geleneksel hale geleceğini belirterek “Bu tür organizasyonlar öğrencilerimizin boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine katkıda bulunduğu gibi genç yetenekleri de ortaya çıkarmasına vesile olmaktadır” dedi ve turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti.Turnuva boyunca sağlık ekibini hazır bulunduran Dr.Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi ne ve turnuvada desteğini esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teşekkür “ederiz.dedi. 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr