T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin; “15 parkı revize edip , 5 tane de yeni park yapacağız.”

 

Elmadağ’da Bulunan Park ve Bahçelerin Bakım ve Tamir Çalışmaları Bahar Mevsimiyle Birlikte Hızlandı.
Elmadağ Belediyesi ekiplerinin park, bahçe ve çevre düzenlemeleri faaliyetleri; acil tamir ve bakım isteyen park ve yeşil alanlara öncelik tanınarak başlandı.


Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Gazi ŞAHİN, Elmadağ’da hazırda bulunan park ve dinlenme alanlarına yapılan tamir ve imalatlar  Belediyemizin atölyesinde  kendi ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Yenilenen parklarımızda Çocuklarımız eğlenirken,kamelyalarda halkımız hoş vakit geçirmekte,kamelyaları dinlenme ve  sohbet alanı olarak kullanmaktadırlar.” Dedi.

Elmadağ Yeşil Alana Doyacak.

Elmadağ’ın yeşil alana doyacağına dikkat çeken Gazi ŞAHİN, “Ankara İş-Kur ile yapmış olduğumuz istihdam sözleşmesi ile 140 kişinin geçici süreli Belediyemizde çalıştırılması İlçemizde var olan yeşil alanların el birliği ile bakıma alınmasını sağlamıştır. Ama bizim bununla yetinme gibi bir düşüncemiz olamaz. Biz buraya hizmet için geldik; halkımıza, insanımıza hizmet için geldik. Hizmetimizi sunmak için her türlü olanakları zorlayacağız” dedi.

Başkan Şahin; “15 parkı revize edip , 5 tane de   yeni park yapacağız.”
ŞAHİN “ Yeşil alanla ilgili birçok projemiz var. Bu projelerin birçoğu hayata geçme aşamasında. Yeni Koşu yolu, Çocuklara yönelik oyun parkı projelerimiz var. Bu projelerimizin hepsini hayata geçirmek için elde bulunan tüm imkânları seferber edeceğiz ve 2012 de bu 15 parkı revize edip, 5 tane yeni park yapacağız.” dedi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr