T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Hasanoğlan Hanımlar Lokali Yaza Merhaba Pikiniği

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Hasanoğlan Hanımlar Lokali kursiyerleri Elmadağ Çamlık piknik alanında “yaza merhaba” etkinliği düzenledi.
Lokal tarafından ;Hanımların sosyal ve kültürel açıdan etkinliklere aktif olarak katılmaları için Ankara içi turları düzenlenirken, Piknik ve Eğlence organizasyonları ile farklı kültürdeki insanlarla kaynaşma sağlanıyor.

Lokal 7 gün hanımların hizmetinde.
Hasanoğlan hanımlar lokali Müdürü Huriye Baltacı; “Lokalimiz, üyelik sistemi ile haftanın 7 günü hizmet vermekte olup, Ev Hanımlarına hem sosyal hem kültürel açıdan fayda sağlamaktadır.”dedi. Lokalde; Step-Aerobik, Kondisyon, Masa Tenisi gibi spor aktivitelerinin yanında, Satranç, İngilizce, Diksiyon ve Bilgisayar eğitimlerinin de verilmekte olduğu, Hanımların Kütüphaneden çocuklarıyla beraber faydalanıp, Kabul Günü Salonu ve Çocuk Oyun Salonunu da ihtiyaçlarına göre kullanabildiklerini belirtti. “Bugün ise yaza merhaba pikniği düzenleyerek hanımlarımızla bir ayara gelerek güzel bir gün geçirmek istedik. Organizasyonumuzda bize destek olan Başkanımız Gazi Şahin e teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kültürel ve Sosyal etkinliklere destek bizden.
Hanımlar Lokali üyeleri için piknik organizasyonuna katılan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; İnsan merkezli hizmet anlayışı kapsamında Belediye olarak İlçe genelinde sürekli aktiviteler düzenlediklerini, kültürel ve sosyal organizasyon yapan kuruluşlara da destek olduklarını belirtti.
Başkan Gazi Şahin; Büyükşehir Belediyemiz tarafından ilçemize kazandırılmış olan Hanımlar Lokalinin, Gençlik ve aile yaşam merkezinin yapmış olduğu çalışmalarında kendilerine   kapımız açık,  desteğimiz sonsuzdur.“Dedi.

Hanımlar piknikte.
Mangal keyfi yapıp, temiz havanın tadını da çıkarmayı ihmal etmeyen hanımlar, halaylar çekip çocuklarıyla bol bol eğlendiler. Üyeler; Böyle bir hizmetin İlçemize gelmesinden dolayı memnuniyetlerini belirtirken bütün kurs ve geziler için teşekkür ettiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr