T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Modern Görünümlü ve Donanımlı Muhtarlıklar

 

Elmadağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ; 20 metrekarelik çalışma ofisi, tam donanımlı mutfağı ile 25 metrekare den oluşan 18 adet muhtarlık binasının, Belediyenin kendi demir ve marangoz atölyelerinde üretimi yapılarak,kendi inşaat ekipleri ile dışarıdan hizmet alımı yapılmadan tamamlanacağı bilgisi alındı.

Eski Ankara evi görümünde olacak.
Ayrıca Çatısında Osmanlı kiremidi, duvarlarında fombort kaplama, camları ferforje pencere korkulukları ile ahşap görünümlü söveleri, eski Ankara evi estetiği yakalanarak, özürlü rampası ve çevre düzenlemesi ile tüm halkın hizmetine sunulacağı bildirildi. 
İlki Kurtuluş mahallesine yapılan muhtarlık binalarının eksik olan mahallerde 2012 yılı içerisinde yapımlarının tamamlanacağını bildirildi.

Kaliteli hizmet için Modern muhtarlık binaları yapıyoruz.
Başkan Şahin; “Bütün mahallelerimizde muhtarlık binalarımız yoktu, mevcutlar ise kiralık ve donanımlı değildi. Özellikle nüfusun yoğun olduğu mahallelerimizde muhtarlık hizmetlerinin daha iyi imkânlarda verilebilmesi için yeni binalara ihtiyaç vardı. Biz de belediye olarak mahallelerimize modern, donanımlı yeni binalar inşa etmeye başladık ve Kurtuluş mahalle muhtarlığının yapımını tamamladık. Kısa zamanda faaliyete geçecek olan modern muhtarlık binası vatandaşlara daha iyi ve kapsamlı hizmet verecek.”dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr