T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin’e Minik Öğrencilerden Soru Yağmuru

 

“Başkan Şahin’e Minik Öğrencilerden Soru Yağmuru”

Elmadağ’da bulunan Cumhuriyet ve Kurtuluş ilköğretim okulu öğrencileri, Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret etti. Minik öğrenciler, Yerel yönetimler hakkında bilgi alarak, İlçe de çocuklara yönelik yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında da sorular sordular.

“İmkânlar Dâhilince Yapılabilineceğinin Sözünü Verdi.”

Başkan Gazi Şahin, makamında ağırladığı minik öğrencilere meye suyu ve çikolata  ikram ederken, öğrencilerin istek ve düşüncelerini dinledi. Öğrencilerin sorularını dikkatle dinleyerek cevaplayan Başkan Şahin, ilçeye havuz ve çeşitli bölgelere istenilen parklar için de imkânlar dâhilince yapılabilineceğinin sözünü verdi.

Öğrenciler ile tek, tek ilgilenerek hobilerini soran Başkan Şahin, öğrencilere hobilerine göre hediyeler alacağının da sözü verdi.

Yerel yönetim ve birimlerin çalışma şekilleri hakkında miniklere bilgi veren Başkan Gazi Şahin “Alt yapı ve üst yapılarını oluşturarak İlçemizi kalkınmasını sağlamak, Sosyal donatıları, pazarları, eğlence yerleri gibi vb. üretim ve ticaret alanlarını denetlemekle beraber, devamlılıklarını sağlamakla sorumlu yönetim şekliyiz” dedi.

“Başkan Şahin’i Duygulandıran An”

Neşeli ve soru yağmuru altında geçen ziyarette minik öğrencinin Başkan için  söylediği şarkıyı dinleyerek duygulanan Başkan Gazi Şahin minik öğrenciyi öperek tebrik ve teşekkür etti.

 

 


 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr