T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Vergi Ödeme Kolaylığı

 

Elmadağ’da, vatandaşlara vergilerini ödemeleri için kolaylık sağlandı. Emlak ve çevre temizlik vergilerinin tahsilatına hafta sonunda da devam edileceği bildirildi.

Normalde son ödeme tarihi 31 Mayıs 2009 olan Emlak vergisi ve yalnızca iş yerleri için alınan çevre temizlik vergisinin ödemeleri için Elmadağ Belediyesi’nden kolaylık sağlandı.
Vergi tahsilatı işlemlerine hafta sonu ve takibindeki ilk pazartesi olan 1 Haziran 2009 tarihinde de devam edileceği açıklandı.

Konuyla ilgili bilgi veren Elmadağ Belediye Başkanı Gazi ŞAHİN, “Vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak hizmet anlayışımızın vazgeçilmezlerindendir. Bu anlayış doğrultusunda belediyemiz bünyesindeki hesap işlerine bağlı olan emlak servisinde hafta sonu da vergi tahsilatı yapılacaktır” dedi

Başkan ŞAHİN, vatandaşlara her türlü konuda yardımın sağlanacağını ifade ederek vergi tahsilatı işlemlerinin gecikme zammı olmaksızın 1 Haziran 2009 pazartesi günü mesai bitimine kadar süreceğini söyledi. Başkan Şahin isteyen vatandaşlarımızın Kasım ayındaki 2. taksit ödemelerini de şimdiden yapabileceklerini sözlerine ekledi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr