T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ da futbol turnuvası heyecanı başladı

 

Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Kurumlar arası Halı Saha bahar turnuvası ve  Başkanlık Kupası maçı Belediye personeli ile yataş personelleri arasında yapılan ilk maç ile başlatıldı.

Başkanlık kupası için 28 takım kıyasıya yarışacak

Belediye Halı Sahasında başlatılan turnuvaya 16 sı Kurum ve  12 si Halktan oluşan toplam 28 takım katılacak olup, Hafta içi her gün 19.00-22.00 arasında kurumlar yarışırken hafta sonu ise halk takımları Başkanlık kupası için kıya sıya yarışacaklar.Kurum ve Halk takımları şeklinde iki grup olarak başlayan turnuvada, grup birincileri Başkanlık kupasını kazanabilmek için final maçını oynayacaklar.

Önemli olan halkın birlik ve beraberliğidir.”

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin yaptığı konuşmada; bu tür, Kültür ve Sosyal faaliyetlerin halkın birlik ve beraberliğinin devamlılığı konusunda çok önemli unsurlar olduğunu belirterek,  “ Bundan öncede Belediye olarak çeşitli turnuvalar ve Sosyal faaliyetler düzenledik. Görüyoruz ki, her bir sonraki turnuvaya olan katılım daha da artıyor. Bu demek oluyor ki Elmadağ’ımız bu tür organizasyonları seviyor ve istiyor. Bize de o zaman turnuvaların devamını getirmek geliyor” dedi. Başkan Şahin; Yaz boyunca halka açık step-aerobik, masa tenisi, futbol, badminton ve voleybol kurslarının yanında yaz spor okullarının da ücretsiz olarak halkın hizmetine sunulacağını bildirdi.

Kupalar ve madalyonlar Başkan Gazi Şahinden

Turnuvaya katılan İlçe Kaymakamlığı,Elmadağ Belediyesi,Cimpor Yibitaş,Yataş,Roketsan,Adliye,Metem Lisesi,Elmadağ Devlet Hastanesi, Barutsan, İsbet Beton, İlçe Jandarma ,İlçe Emniyet Müdürlüğü, Rigips, Atatürk İ.Ö.okulu,Müftülük,Petrol İş Sendikası ve halk takımları arasında yapılacak turnuva sonucunda dereceye giren takımların kupalarının ve madalyonlarının Başkan Gazi Şahin tarafından verileceği bildirildi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr