T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
“Elmadağ Dünya Üçüncülerini Karşıladı”

 

01-07 Mayıs 2012 tarihleri arasında Portekiz’in Obidas kentinde yapılan Dünya Liseler arası Badminton Şampiyonasında Ankara’yı ve Elmadağ’ı temsil eden Elmadağ Lisesi Badminton Takımı, kızlarda Dünya Üçüncüsü olarak tarihi bir başarıya imza attı.

Elmadağ Lisesi öğrencileri ve çok sayıdaki vatandaş, Dünya Üçüncüsü olan sporcuların İlçeye gelişini karşılayarak tebrik ettiler. Kalabalık konvoy eşliğinde karşılanan Şampiyon sporcular İlçeyi gezerek başarılarını arkadaşları ve İlçe halkıyla kutladılar.

“Şampiyonlara Sürpriz Eğlence”

Elmadağ Lisesi bahçesinde Dünya Üçüncüsü olan sporcular için hazırlanan sazlı sözlü eğlence ile sporcular, öğrenciler, öğretmenler ve veliler zaferlerini doyasıya kutladılar.

“Üstün Hocadan, Üstün Başarıya Destek Olanlara Teşekkür”

Elmadağ Lisesi Badminton Takımı Milli Antrenör Üstün Köksal ; tebrikleri kabul ederken. “ Bizlere destek olan, maddi manevi desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Gazi Şahin’e, Takımımızın Sponsoru ve Kulüp Başkanlığımızı yapan Mehmet Tekiner’e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor, başarıyla dönen sporcularımızı da emeklerimizi boşa çıkarmadığı için yürekten tebrik ediyorum. ” dedi.

“Verilen Emekler Boşa Çıkmadı”

Kulüp Başkanı Mehmet Tekiner; Sporcuları tebrik ederek. “ Sizlere verilen emekleri boşa çıkartmadınız. Bundan öncede çok büyük başarılara imza attınız, bundan sonrada sizlerden daha büyük başarılar bekliyoruz” dedi. Tekiner; Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e de vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.

 Sporcularımız gururumuz.
Her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu belirten, Sporun tercüman gerektirmeyen uluslararası bir dil olduğunu anlatan Elmadağ Belediye Gazi Şahin, başarılı sporculara her zaman destek olduğunu belirtti ve “Dünya 3.lüğü ile dönen sporcularımızla gurur duyuyor hepsini yürekten tebrik ediyorum” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr