T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Gazi Şahin Esnaf sorunlarını yerinde dinliyor.

 

AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin ve Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Eyyüp Tekiner ile Elmadağ da esnaf ziyaretinde bulundu.
Esnaflar kendilerine yapılan ziyaretin seçim atmosferinde olmadığı için sohbet havasında geçmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.


Ziyaretler periyodik olarak devam edecek.
AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr.Emrullah İşler Ekonominin iyileştirmeler yapacağını, esnafı korumaya yönelik projelerinin olduğunu ifade etti. Yaklaşık 100 e yakın yapılan esnaf ziyaretlerinin ardından Sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşlarını da ziyaret ederek birlik ve beraberlik içinde ziyaretlerin periyodik olarak devam edeceğini bildirdi.


Halkımıza daha kaliteli hizmet için esnaflara yönelik kurslar açacağız.
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Esnafımızın ve vatandaşlarımızın yaptığımız çalışmalar hakkındaki memnuniyetleri bizleri gerçekten mutlu ediyor.”dedi. Esnaflar için kurslar açacağını ve bu kurslara mutlaka bütün esnafların ve çıraklarının katılmasını önerdi. Başkan Şahin;“Bu kurslar hem sizler için çok faydalı olacak hem de halkımız daha bilinçli, işini daha iyi bilen ve uygulayan esnaflardan hizmet alacak” dedi.
“İşyerlerimizi erken açalım ki işimiz bereketli olsun”
Şahin sözlerine; “ Rızık için işine erken gidenin işi bereketli olur ve başarı kazanır, İşinizi kaliteli, güven verici ve temiz yaparsanız rızkınız da artar diye devam etti, Esnafların işlerinde daha dikkatli olmalarını ve işyerlerini erken açılmalarını istedi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr