T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
“Başkan Şahin, Dünya Şampiyonlarını Makamında Ağırladı.”

 

01-07 Mayıs 2012 tarihleri arasında Portekiz’in Obidas kentinde yapılan Dünya Liseler arası Badminton Şampiyonasında üçüncü olarak tarihi bir başarıya imza atan Elmadağ Lisesi Kız Badminton Takımı, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret etti.

“Tüm Elmadağ ve Tüm Ülke Olarak Sizlerle Gurur Duyuyoruz”

Başkan Gazi Şahin, makamında ağırladığı Şampiyonlara övgü dolu sözler söyleyerek; “ Sizlere verilen emeklerin hiç birini boşa çıkartmadınız. Başarılı olamasaydınız bile bizler için çok önemli ve değerlisiniz. Şöyle bir geriye baktığımız zaman, her zaman bizleri gururlandıracak derecelerle İlçemize döndünüz. Dünya Liseler arası Badminton Şampiyonasında üçüncü olarak tarihi bir başarıya imza  attınız. Tebrik ediyorum, Tüm Elmadağ ve Tüm ülke olarak sizlerle gurur duyduğumuzdan emin olun.” Dedi. Başarılarınızın devamının geleceğinden de hiçbir şüphemiz yok. Biz yöneticilerin destekleri, sizlerinde başarılarınız devam edecektir, diyen Başkan Şahin “ Eğitime ve Spora olan desteğimiz her zaman devam edecektir, bundan şüpheniz olmasın. Sizlerin daha büyük başarılara imza atmanız için ne gerekiyorsa yapılacaktır.” Dedi.


“Başkan’a Teşekkür Plaketi”

Takımın Milli Antrenörü Üstün Köksal ve Elmadağ Lisesi Okul Yönetimi, Başkan Gazi Şahin’e vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdiler. 


 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr