T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
“Başkan Amcaya miniklerden sürpriz gösteri”

 

Kurtuluş İlköğretim okulu 4-C sınıfı öğrencileri yerel yönetimler dersleri için Başkan Gazi Şahin’i ziyaretleri sırasında Başkan amcalarını okullarına davet ettiler.

Davete icabet eden Başkan Şahin için çocuklar tarafından sürprizler vardı. Minikler tarafından hazırlamış olan Hacivat ve Karagöz oyunu, dans grubunun gösterileri,şarkı dinletileri Başkan Şahin’in yüzünü güldürdü.

Makamında ağırladığı örgencilere hobilerini sorarak, hobilerine göre hediyeler alacağının sözünü veren Başkan Gazi Şahin sözünü tutarak öğrencilere aldığı hediyeleri takdim etti.

 “Başkan Gazi Şahin, aldığı hediyeleri öğrencileri tek, tek öperek teslim etti.”

Öğrencilerle tek, tek ilgilenerek sohbet eden Başkan Şahin; “Oyunlarını sergileyen arkadaşlarımızı tebrik ediyorum,görüyorum ki her biriniz ayrı bir yeteneksiniz,benim için hazırlanmış olmanız beni çok duygulandırdı,emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”dedi.  Uzun bir süre minik öğrencilerle zaman geçiren Başkan Gazi Şahin, öğrencilerin kendisini ziyaretleri sırasında vermiş oldukları soruların cevaplarıyla birlikte aldığı hediyeleri öğrencileri tek, tek öperek teslim etti.

“Minik Öğrencilerden Başkan Amcaya Teşekkür”

Minik öğrenciler de Başkan Şahin’in ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür ettiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr