T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
EV HANIMLARINDAN STEP AEROBİK KURSUNA BÜYÜK İLGİ

 

Elmadağ Belediyesi Hizmet Binası yanında bulunan,  Ertuğrul Gazi Spor Salonunda, yaklaşık 1 yıldır Ev Hanımlarına yönelik Step-Aerobik Kursu veriliyor.


Kursiyer sayısı hızla artıyor.
Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından açılan step-Aerobik Egzersiz kursunun,  ilk aşamada fiziksel direncin uygunluğunun sağlanması amacıyla haftada üç gün ve günde bir saat olarak 10 kişi ile başlatıldığı, kısa zamanda 50 kişiye ulaşan Halkın yoğun talebi üzerine haftada 5 güne çıkarıldığı bildirildi.
Haftanın 5 günü aktif olarak spor yapan hanım Kursiyerler Başkan Gazi Şahin’e teşekkür mahiyetinde kendi emek ve imkanları ile mükellef bir kahvaltı hazırladılar. Sohbet edasında geçen kahvaltıda sağlıklı yaşam ve sosyalleşme adına bu imkanı kendilerine sunan Başkan Gazi Şahin’e çiçek takdim ederek teşekkür ettiler.


Sağlıklı yaşam için spor yapalım.
Sporun insan sağlığındaki önemine dikkat çeken Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Halkımızın günlük yaşantısının yoğunluğundan, bir nebze de olsa uzaklaştırabilmek ve günlük yaşam stresine karşı fiziksel ve ruhsal hazırlıklarının sağlamasına destek olabilmek için bu kursu açtık. Uzun yıllardan bu yana tüm dünyada kullanılan bu sporlar, insanların hayatlarını kolaylaştırmasını sağlıyor.”dedi.


Teşekkür için değil hizmet için yapıyoruz.
Başkan Şahin; “Ev hanımlarımızı önemsiyor, sağlıklı yaşamaları için elimizden gelen aktiviteleri onlar için sunmaya gayret ediyoruz” dedi. Bu hizmetleri Teşekkür almak için değil sizlere hizmet etmek için yapmış olduğumuzu hatırlatarak el emekleri ile hazırlamış olduğunuz tüm ikramlar için çok teşekkür ediyorum.”dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr