T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Ankara Büyükşehir Belediyesi Hasanoğlan Hanımlar Lokali 1 yaşında.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi,  Hasanoğlan Hanımlar Lokali 1.yaşını büyük bir coşkuyla kutladı.
Hasanoğlan Düğün salonunda 200 kursiyerin katıldığı yıl dönümü eğlencesi programında;  Lokal üyeleri tarafından hazırlanan ‘Kadının Gevezesi’ adlı tiyatro oyunu sergilendi ve izleyenler tarafından büyük beğeni kazanırken, Kreş Çocukları tarafından hazırlanan gösteriler ise büyük alkış aldı.


Hanımlar Lokalinden 7 gün aralıksız hizmet
Yıl boyunca Lokal tarafından ; Hanımların sosyal ve kültürel açıdan etkinliklere aktif olarak katılmaları için Ankara içi turları düzenlenirken, Piknik ve Eğlence organizasyonları ile farklı kültürdeki insanlarla kaynaşma sağlandığı bilgisi alındı.
Hasanoğlan hanımlar lokali Müdürü Huriye Baltacı; “Lokalimiz, üyelik sistemi ile haftanın 7 günü hizmet vermekte olup, Ev Hanımlarına hem sosyal hem kültürel açıdan fayda sağlamaktadır.”dedi. Lokalde; Step-Aerobik, Kondisyon, Masa Tenisi gibi spor aktivitelerinin yanında, Satranç, İngilizce, Diksiyon ve Bilgisayar eğitimlerinin de verilmekte olduğu, Hanımların Kütüphaneden çocuklarıyla beraber faydalanıp, Kabul Günü Salonu ve Çocuk Oyun Salonunu da ihtiyaçlarına göre kullanabildiklerini belirtti. “Bugün ise 1 yıllık beraberliğimizi kutlamak üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz.” dedi.


Sosyal ve kültürel içerikli her şeye kapımız açık.
Hanımlar Lokali tarafından düzenlenen kutlamaya katılan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; İnsan merkezli hizmet anlayışı kapsamında Belediye olarak İlçe genelinde sürekli aktiviteler düzenlediklerini, kültürel ve sosyal organizasyon yapan kuruluşlara da destek olduklarını belirtti. Başkan Şahin; Büyükşehir Belediyemiz tarafından ilçemize kazandırılmış olan Hanımlar Lokaline kapımız her zaman açık,  desteğimiz sonsuzdur diyerek daha nice yıllar diledi ve ev hanımlarının  lokali aktif olarak kullandıkları için memnuniyetini dile getirdi.
Üyeler; Böyle bir hizmetin İlçemize gelmesinden dolayı memnuniyetlerini belirtirken bütün kurs ve geziler için teşekkür ettiler.
 Program çocuklarıyla birlikte eğlenen hanımların halay çekmeleri ve  hediye çekilişi ile son buldu.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr