T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
ELMADAĞ DA YAZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR.

 

Elmadağ Kaymakamlığı ve Elmadağ Belediyesi Spor Kulübü’nün birlikte düzenlediği yaz spor okulları 17 Haziran-17 Ağustos 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olup,kayıtların Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne,Hasanoğlan ve Yeşildere Belediye Ek hizmet binalarına,İlçe kamp spor merkezine ve Elmadağ Müftülüğüne 30 Mayıs -20 Haziran tarihleri arasında yapılacağı bildirildi.


500 kursiyer hedefleniyor
7-14 yaş arası tüm çocuklar için Futbol, voleybol, basketbol, yüzme, tenis, badminton, tekvando, kişisel gelişim, satranç ve İngilizce olmak üzere10 dalda kurs açılacağı,Elmadağ Belediyesi tarafından Kursa katılanlara 1 forma,1 havlu,1şapka,1 tozluk ve 1 çanta temin edileceği de bilgisi alındı.
500 kişinin katılacağı tahmin edilen ve İki ay sürecek olan kurslar 17 Ağustos 2012 tarihinde yine Elmadağ Belediye tesislerinde yapılacak olan kapanış töreni ile sona ereceği bildirildi.


“BAŞARILI VERİMLİ SPORCULAR YETİŞTİRECEĞİZ”
Belediye Başkanı Gazi Şahin sporculara;” Yazın gelmesiyle birlikte yaz spor okullarını açıyoruz. Hem dinlenecek hem de sporlarını yapacak olan çocuklarımız Okullar açılana kadar yaz spor okullarımızdan faydalanabilecek, bilmedikleri alanlarda bilgi sahibi olacaklar. Değerli hocalarımız çocuklarımızla ilgilenecekler ve sizlerin başarılı,verimli sporcular olmanız için çalışacaklar. Başlangıcın hayırlı olmasını,başarılı ve çok verimli sporcular yetişmesini temenni ediyorum.”dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr