T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Kepler Amfi Tiyatro da Uçuştu

 

Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksek Okulu 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet töreni düzenledi.
Elmadağ Belediyesi Bayram Aracı Amfi Tiyatro alanında gerçekleştirilen törene; Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yasemin Yalın, Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksek Okul Müdürü Prof. Dr. Ayhan Şerbetçi,  A.Ü. Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muammer Canel, A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yalçın Karatepe, A.Ü. Dil ve Tarih- Coğrafya Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rahmi Er, A.Ü. Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Ahmet Çolak, A.Ü. Türk İnkılap Tarihi Enstitütüsü Müdürü Prof. Dr. Temuçin Faik Ertan, A.Ü. Nallıhan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Birdal Şenoğlu, A.Ü. Haymana Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. İsmail Ağırbaş, A.Ü. Gama Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.Dr. Ziya Telatar, Mısır Arap Cumhuriyeti AYN-ŞEMS Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muhammed Faridi,  Elmadağ Polis Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Nusret Kapalıkaya, Elmadağ Meslek Yüksek Okulu öğretmenleri, öğrenciler ve aileleri katıldı.


Bundan Sonraki Yaşantınızda Başarılar.
Elmadağ Meslek Yüksek Okul Müdürü Prof. Dr. Ayhan Şerbetçi yaptığı açılış konuşmasında. “ Diplomalarınız hayırlı olsun. Bizler sizlerin en iyi şartlar altında eğitim görebilmeniz için elimizden gelen her şeyi yaptığımızı düşünüyorum. Bundan sonraki yaşantınızda başarılar diliyorum” dedi.
En İyi Şartlarda Eğitim Verdik
Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yasemin Yalım; “ Sizleri bundan sonraki yaşantınıza çok iyi hazırladığımıza olan inancımız tam. Elmadağ ilçesinin değerli yöneticilerinin ve halkının bizlere, sizlere ve Ankara Üniversitesi’ne duyduğu güven ve sahiplenmeyle birleşince, ortaya bu başarı tablosu çıkıyor. Bizlere de bu güzel tabloyla gurur duymak düşüyor tabi” dedi. Prof. Dr. Yalım; Üniversite yaşamı insan yaşamında çok özel bir yere sahiptir. Gelecekte bu yılları yaşamınızın en güzel yılları olarak anımsayacağınızı biliyorum. En güzel ve kalıcı dostlukları bu yıllarda kurduğunuzu, meslek yaşamınızda size yol gösterecek değerleri bu süreçte edindiğinizi, sizi meslektaşlarınız arasında ayrıcalıklı konuma getirecek mesleki bilgi ve becerilere bu dönemde sahip olduğunuzu göreceksiniz. O zaman Okulunuzla ve Üniversitenizle, aldığınız bu üst düzey eğitimle daha çok gurur duyacaksınız.”dedi.


Sıra Millete En İyi Hizmeti Vermeye Geldi
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin öğrencileri diplomalarından dolayı tebrik ederken;  "Uzun ve zorlu hayat yolculuğunda önemli bir sınavı tamamladınız. Bu mezuniyet hem ailelerinizin hem de sizlerin gurur günü. Hayat yarışında her bitiş bir başlangıçtır. Cesur olun, cesaretli olun, girişimciliği ihmal etmeyin. Okul bitse de hayatın daha zor olan bir gününe başlıyorsunuz. Şimdi Sıra milletimize, devletimize en iyi şekilde hizmet etmekte” dedi.
Konuşmaların ardından Okul birincisi, ikincisi ve üçüncüsüne başarı ödüllerini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yasemin Yalım’dan alan gençlerin sevinci görülmeye değerdi.   

Kepler mutluluk ve başarı duygularıyla Havaya Uçuştu
Tören, Yıl içerisinde yapılan çeşitli proje yarışmalarında dereceye giren öğrencilere, Belediye Başkanı Gazi Şahin tarafından hediyelerin verilmesi ile devam etti. Diplomalarını protokol üyelerinden alan öğrenciler, Okul birincisi Sema Cücen ’in yaş kütüğüne plaket çakmasının ardından Öğrencilerin ve ailelerinin beklediği an geldi. Keplerini geri sayım bittikten sonra havaya atan öğrencilerin mutlulukları keplerle beraber zirveye ulaştı. 
 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr