T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
20 Kursiyer Yönetici Sekreterlik belgelerine kavuştu.

 

27 Aralık 2011 tarihinde, İş-Kur Ankara İl Müdürlüğü, Elmadağ Belediyesi ve Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksek Okulu iş birliğiyle açılan istihdam garantili, Yönetici Sekreterliği kursu tamamlandı.

Belediye Amfi Tiyatro alanında kursiyerler için düzenlenen belge törenine Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Elmadağ Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Ayhan Şerbetçi, Meslek Yüksek Okulu Öğretim görevlileri ve kurs hocaları Aslı Öztürk ve Osman Babaoğlu, Kursiyerler ve davetliler katıldı.

600 Saatlik Kurs İle İş İmkânları Arttı.

Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksek Okulu öğretim üyesi Aslı Öztürk ve Osman Babaoğlu tarafından verilen 600 saat yönetici sekreterliği kursuna katılan 20 kursiyer sertifikalarını Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’den aldılar.

Azim ve Başarıyla belgelerini kazandılar.

Belediye Başkanı Gazi Şahin, sertifika almaya hak kazanan kursiyerleri tebrik ederken, iş yaşantılarında da başarı diledi. Başkan Şahin; “ Öncelikle azminizden ve isteğinizden dolayı tebrik ediyorum. Üç büyük kurumun birlik ve beraberlik ruhu ile tek amacı hizmet etmek olan bir düşünce ile açmış olduğu bu kurslara katılarak başarı göstererek sertifikalarınızı almaya hak kazandınız. Elinizde artık bir mesleğiniz var. Bunu iyi değerlendirin, sizler için iş imkânları daha çok artık.” dedi. Başkan Gazi Şahin kursa ev sahipliği yapan Elmadağ Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Ayhan Şerbetçiye’ de teşekkür etti. 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr