T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin’den Talebe Yurdu Kermes Ziyareti

 

Elmadağ da, Elmadağ Talebe Yurdu öğrencileri yararına kermes açıldı.

Esnafların, Talebe yurdu dernek üyelerinin ve gönüllü yardımseverlerin destekleri ile açılan kermeste, Mobilya, beyaz eşya, çeyizler ve el emeği göz nuru işlemeler satışa çıkartıldı.

Çalışmaların Birlik ve Beraberlik İçerisinde Yapılması Çok Güzel

Kermesi ziyaret eden, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin kermesten alışveriş yaparak, öğrencilerin eğitim ve öğretimine destek oldu. Tek tek bütün reyonları gezen Başkan Şahin; “ Burada ne ararsak var çok güzel bir çalışma olmuş. Böylesine anlamlı bir çalışmada emeği geçen herkesi kutluyor teşekkür ediyorum” dedi. Bu tür çalışmaların geleceğimizin teminatı olan gençlerimize öğrencilerimize yardım sağlayacak olması, birlik ve beraberlik içerisinde yapılması çok güzel bir şey. Emeği geçen herkesi tekrar tebrik ediyorum” dedi.

Ziyaret ve Eğitime Hizmet İçin Teşekkür.

Elmadağ Talebe Yurdu Müdürü Ömer Aksoy Başkan Gazi Şahin’e hem ziyaretlerinden hem de eğitime yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Kermes hakkında bilgi veren okul Müdürü Ömer Aksoy Kermesimiz de satışa çıkartılan mobilya, beyaz eşya, çeyizler ve hamur işlerinin, esnaflar, Dernek üyeleri ile hayırseverler tarafından sağlandı. Emeği geçen katkısı olan herkese öğrenciler adına teşekkür ediyorum.” Dedi. 


 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr